Přechod od Twigu k PHP: Zlepšení webového rozhraní klienta Mizar Lab

- 14.10.2023

V našem neustálém tempu vývoje webových stránek jsme nedávno řešili zcela jiný úkol a to přechod webu vytvořeném na Twigu do PHP jazyka včetně napojení na redakční systém WordPress.

Jak probíhal Přechod?

Přechod od Twigu k PHP a integrace WordPressu nebyly žádné malé úkoly, ale s našimi zkušenostmi jsme zvládli tento proces hladce. Nejprve jsme prováděli důkladnou analýzu stávajícího webu a identifikovali obsah, který bylo třeba převést. Poté jsme kód přepsali do PHP jazyka a po převodu jsme začali s implementací WordPressu a náležitými pluginy pro optimální funkčnost.

Výsledek

Firma Mizar Lab má nyní webové rozhraní, které je rychlejší, jednodušší na editaci a nabízí více funkcí pro komunikaci s jejich zákazníky. Tato změna jim umožnila zvýšit produktivitu a efektivitu při správě obsahu a zároveň nabízí uživatelům lepší uživatelský zážitek.

Pokud i vy uvažujete o modernizaci svého webového prostředí, neváhejte nás kontaktovat. Jsme zde, abychom vám pomohli dosáhnout vašich digitálních cílů.

mizarlabZaujali jsme vás? Začněme ještě dnes

Jsme digitální studio, které navrhuje a tvoří webové stránky na míru. Naším zaměřením je váš úspěch na internetu. Jsme zkušení odborníci a pro své klienty se snažíme vytvořit kvalitní projekty.