Tvorba a vývoj webových stránek na míru, aneb cenová dostupnost: Jak to děláme?

- 14.08.2023

Často slýcháváme od naších klientů dotaz na cenu, proč jsme cenově dostupnější než mnoho konkurenčních firem. Je ale pravdou, že často slýcháváme i opak. Jsou totiž mnohem levnější studia. A tak většina klientů neví a tápe. My máme ceny průměrné a přijatelné pro každého, ať už je to živnostník, středně velká firma či nadnárodní korporace. My nerozlišujeme! Cenové nabídky na webové stránky řešíme na míru potřebám klienta a možná díky tomu máme pěkné portfolio prací. Mezi naše klienty patří například Samsung, EuroClean, Car4Way, ODS, Barrandov studio, Orling, UAP Corporate a mnoho dalších. Sepsali jsme pro vás několik důvodů, proč si nemusíme říkat za webové stránky přemrštěné částky.

1. Malý tým

Máme menší tým o 1-3 lidech + 2 externí spolupracovníci, kteří pro nás pracují v období vytíženosti, což nám umožňuje efektivněji řídit náklady a pracovat na projektech s větší pozorností k detailům.

2. Omezené náklady

Nejsme vázáni na drahé kancelářské prostory a benefity pro naše spolupracovníky, což nám umožňuje snížit provozní náklady a tyto úspory přenášet na naše klienty.

3. Webové stránky jsou naším každodenním chlebem

Máme vášeň pro tvorbu webových stránek a děláme to každý den. Díky tomu jsme schopni pracovat efektivně a rychle dodávat kvalitní projekty. Díky naší specializaci především na firemní weby máme rozsáhlé zkušenosti s vývoji webů z mnoha oborů a tak nás různé funkcionality a požadavky od klientů nepřekvapí. Každý týden spustíme 1-3 projekty.

4. Specializace a efektivita

Jsme specializovanou firmou na tvorbu webových stránek na míru na redakčním systému WordPress, a to nám umožňuje efektivněji pracovat. Díky specializaci na tento konkrétní segment můžeme nabídnout klientům vysoce kvalitní výsledky, aniž bychom museli řešit zbytečné nadbytečnosti. To nám umožňuje dosáhnout efektivity a snížit náklady na vývoj, což se odráží v cenové dostupnosti pro naše zákazníky.

5. Důraz na dlouhodobý vztah a spokojenost klientů

Jsme zaměřeni na budování dlouhodobých vztahů s našimi klienty. To vede k tomu, že klienti se k nám vracejí a doporučují nás dalším potenciálním klientům.

6. Přizpůsobení potřebám klienta

Jsme flexibilní a schopni se přizpůsobit potřebám a rozpočtu našich klientů. Místo toho, abychom nabízeli jednotný balíček služeb, cenové nabídky tvoříme na míru. Umožňujeme klientům vybrat si služby, které odpovídají jejich konkrétním potřebám.

7. Inovace a sledování trendů

Sledujeme trendy a inovace ve vývoji webových stránek. Nemusíme tak investovat do drahých technologií. To nám umožňuje nabídnout moderní a konkurenceschopné řešení. Například dnes je velkým hitem umělá inteligence a i s tou my pracujeme každý den.

Pokud máte zájem s námi zahájit spolupráci nebo hledáte tvůrce webových stránek, kontaktujte nás na info@freshmill.cz nebo přes kontaktní formulář. Věříme, že najdeme společné řešení a budete s námi spokojení jako nespočetně mnoho dalších klientů před vámi.
Zaujali jsme vás? Začněme ještě dnes

Jsme digitální studio, které navrhuje a tvoří webové stránky na míru. Naším zaměřením je váš úspěch na internetu. Jsme zkušení odborníci a pro své klienty se snažíme vytvořit kvalitní projekty.