Pomohli jsme dobrovolným hasičům z Jenišova vytvořit nový web

- 27.08.2023

Před dvěma měsíci jsme byli oslovení, abychom pomohli sboru dobrovolných hasičů Jenišov s novým webem. Jejich původní web byl ve stavu destrukce a již neodpovídal současným trendům, nebyl responzivní a zobrazoval neaktuální informace.

Problémem webu byl také čas, protože web byl na dotaci a webové stránky museli být vytvořený v rekordním čase. Vzhledem k našim zkušenostem se nám povedlo vytvořit web za pouhé 3 týdny včetně návrhu grafiky a napojení na redakční systém WordPress na které napojujeme všechny naše weby.

Výsledek stojí za to, protože z ošklivého káčete vznikl jednoduchý, ale zároveň svěží hasičský web, který se stal okrasou SDH Jenišov. Výsledek si můžete prohlédnout online na adrese https://sdhjenisov.cz/.

sdhjenisov

Pokud se vám web líbí a chtěli byste vytvořit nový web nebo udělat pouze redesign, neváhejte nás kontaktovat přes kontaktní formulář nebo pomocí e-mailu info@freshmill.cz.

Správa WordPress webových stránek

Zbavte se starostí se správou WordPress webu – my se o to postaráme za vás! S našimi odbornými službami bude váš web vždy funkční a aktuální.
Zaujali jsme vás? Začněme ještě dnes

Jsme digitální studio, které navrhuje a tvoří webové stránky na míru. Naším zaměřením je váš úspěch na internetu. Jsme zkušení odborníci a pro své klienty se snažíme vytvořit kvalitní projekty.