Vytvořili jsme webové stránky pro konzultanta digitálního marketingu p. Milana Fialu


V uplynulých měsících jsme pracovali na mnoha projektech. Každý měsíc řešíme kolem deseti webových stránek a mezi nimi byl i osobní web pro pana Milana Fialu, který je konzultantem digitálního marketingu.

Webové stránky jsou vytvořený na míru pomocí page-builderu Elementor. Elementor patří mezi špičku editorových bloků pro tvorbu webových stránek a je vhodný pro one-page weby, které nemají funkcionality. Kromě vývoje zajišťujeme pro klientu celoroční správu webových stránek.

fialamilan

Pokud vás zajímá více informací a chcete se na web podívat online, tak mrkněte na web klienta, kde se dozvíte více informací. Pokud se vám zalíbil nebo hledáte někoho na tvorbu webových stránek, redesign současných stránek nebo někoho kdo vám pomůže s vaším WordPress webem, kontaktujte nás přes kontaktní formulář nebo pomocí e-mailu info@freshmill.cz.
Zaujali jsme vás? Začněme ještě dnes

Jsme digitální studio, které navrhuje a tvoří webové stránky na míru. Naším zaměřením je váš úspěch na internetu. Jsme zkušení odborníci a pro své klienty se snažíme vytvořit kvalitní projekty.