Spustili jsme nové webové stránky, magazín zabijačky.cz


Během uplynulých měsíců jsme pracovali na vývoji nových webových stránek pro Zabijačky.cz, který je postaven na redakčním systému WordPress. Původní web fungoval pomocí online nástroje Webnode. Toto řešení klientovi již nevyhovovalo.

Web Zabijačky.cz je obsáhlý, kde se dozvíte spousty zajímavých informací o zabijačkách. Jsou zde různé recepty, videa, fotogalerie a inzerce. Velkým oříškem bylo přesunutí obsahu z Webnode na WordPress. Existuje nástroj, který dokáže veškerý obsah z webu stáhnout a přesunout na nový web. V tomto případě to bohužel nešlo a museli jsme ze šuplíku vytáhnout plugin, který jsme v minulosti u podobného projektu použili. Plugin jsme přepsali a nakonec se nám obsah přesunout povedlo :).

Tím, ale naše práce neskončila. Museli jsme všechny články roztřídit do kategorií / podkategorií, přejmenovat fotky, vložit komentáře, přidat knihu návštěv a inzerci.

Pro zajímavost, když jsme web klientovi spouštěli, přesun trval neuvěřitelných 5 hodin.

Správa WordPress webových stránek

Zbavte se starostí se správou WordPress webu – my se o to postaráme za vás! S našimi odbornými službami bude váš web vždy funkční a aktuální.
Zaujali jsme vás? Začněme ještě dnes

Jsme digitální studio, které navrhuje a tvoří webové stránky na míru. Naším zaměřením je váš úspěch na internetu. Jsme zkušení odborníci a pro své klienty se snažíme vytvořit kvalitní projekty.