Spustili jsme zbrusu nové webové stránky a to hned tři projekty


V uplynulých měsících jsme pracovali dohromady na dvaceti nových projektech. Ne vždy se jednalo o nové webové stránky a někde jsme figurovali pouze jako prostřednicí, kodéři, programátoři nebo webdesignéři. Všechny projekty, které vám dnes představíme jsou postavené na našem oblíbeném redakčním systému WordPressu. U Dvou projektů se jedná jen o malé firemní projekty, ale poslední web nám dal docela zabrat.

3D-tiskni.cz

Firma 3D tisk Zlín se zabývá jako už název napovídá zakázkovým 3D tiskem a také prodejem materiálů pro 3D tisk. Naším úkolem bylo vytvořit zbrusu nový web a také jednoduché logo.

Prohlédnout online

HypotékaZlín.cz

Dalším webem, který jsme realizovali byl web pro hypotečního specialistu. Můžete si povšimnout, že je podobný jako 3D-tiskni.cz. Důvodem je, že se mu web 3D-tiskni líbil.

Prohlédnout online

Etipy.cz

Poslední projekt, který vám představíme je web Etipy.cz ke kterému jsme nejen navrhli zbrusu novou grafiku na míru včetně responzivní verze, ale také ji realizovali. Web běží na WordPressu, má několik zajímavých funkcí a je to jediný web svého druhu v České republice, který nabízí prémiové tipy ZDARMA.

Prohlédnout online a case study
Zaujali jsme vás? Začněme ještě dnes

Jsme digitální studio, které navrhuje a tvoří webové stránky na míru. Naším zaměřením je váš úspěch na internetu. Jsme zkušení odborníci a pro své klienty se snažíme vytvořit kvalitní projekty.