Stěhujeme se do Prahy. Při tvorbě webů tak budeme klientům blíže

- 25.06.2021

Máme tu čest říct vám velkou novinu. Po 7letech vzniku studia Fresh Mill ve městě Tábor se stěhujeme do Prahy. Naše služby tak budeme poskytovat z hlavního města, kde působí většina našich klientů a partnerů se kterými pravidelně spolupracujeme. Za poslední tři roky naše studio získalo trojnásobně více klientů než v minulých letech a proto je čas jít o dům dál a komplexně rozšířit naše služby a zacílit pouze na jednu oblast. Naší specializací je především tvorba webových stránek, návrh grafiky a vývoj e-shopů na míru.

Nyní v příštích měsících nás čekají velké změny a plány. Prvním je spuštění nového studia, které se bude zabývat pouze 3D grafikou a vizualizacemi. Již nadále nechceme 3D grafiku míchat společně se studiem, které se v uplynulých letech specializuje na tvorbu webových stránek a zejména na redakční systém WordPress. Mezi naše hlavní služby tak patří a bude patřit:

  • tvorba webových stránek
  • vývoj webových stránek na redakčním systému WordPress
  • WordPress programování
  • HTML/CSS/JS kódování
  • Web design na míru
  • vývoj e-shopů na míru

Druhým velkým projektem, který budeme spouštět, ale nemůžeme o něm napsat z jistých strategických důvodů více informací je web/portál, který nebude mít nic společného s tvorbou webových stránek nebo s marketingem.

Pokud vás zajímá více, tak budeme rádi, když náš budete sledovat pravidelně, ať už zde na webu nebo na našich sociálních sítích :).
Zaujali jsme vás? Začněme ještě dnes

Jsme digitální studio, které navrhuje a tvoří webové stránky na míru. Naším zaměřením je váš úspěch na internetu. Jsme zkušení odborníci a pro své klienty se snažíme vytvořit kvalitní projekty.