Fresh Mill

Vrátit zpět

Stěhujeme se do Prahy. Při tvorbě webů tak budeme klientům blíže

Sdílet článek

Máme tu čest říct vám velkou novinu. Po 7letech vzniku studia Fresh Mill ve městě Tábor se stěhujeme do Prahy. Naše služby tak budeme poskytovat z hlavního města, kde působí většina našich klientů a partnerů se kterými pravidelně spolupracujeme. Za poslední tři roky naše studio získalo trojnásobně více klientů než v minulých letech a proto je čas jít o dům dál a komplexně rozšířit naše služby a zacílit pouze na jednu oblast. Naší specializací je především tvorba webových stránek, návrh grafiky a vývoj e-shopů na míru.

Nyní v příštích měsících nás čekají velké změny a plány. Prvním je spuštění nového studia, které se bude zabývat pouze 3D grafikou a vizualizacemi. Již nadále nechceme 3D grafiku míchat společně se studiem, které se v uplynulých letech specializuje na tvorbu webových stránek a zejména na redakční systém WordPress. Mezi naše hlavní služby tak patří a bude patřit:

  • tvorba webových stránek
  • vývoj webových stránek na redakčním systému WordPress
  • WordPress programování
  • HTML/CSS/JS kódování
  • Web design na míru
  • vývoj e-shopů na míru

Druhým velkým projektem, který budeme spouštět, ale nemůžeme o něm napsat z jistých strategických důvodů více informací je web/portál, který nebude mít nic společného s tvorbou webových stránek nebo s marketingem.

Pokud vás zajímá více, tak budeme rádi, když náš budete sledovat pravidelně, ať už zde na webu nebo na našich sociálních sítích :).

Zaujali jsme vás?

Začněme ještě dnes!

Kontaktujte nás