Jak jsme vytvořili web pro penzion Blesk


V květnu tohoto roku jsme byli oslovení, abychom vytvořili nové webové stránky pro penzion Blesk v Malé Úpě v Krkonoších. Rádi jsme se tohoto úkolu chopili, protože to bylo něco nového. Jejich starý web byl z roku 2010 a různé animace fungovali pomocí flashe, které současné prohlížeče nepodporují. Web byl také nezabezpečený, neresponzivní a obsahoval mnoho technických chyb. Byl tedy čas na změnu.

Nový design

To nejdůležitější na tomto webu je svěží a zbrusu nová grafika. Ta byla vytvořena kombinací odstínů zelené a hnědé. Jsou to barvy se kterými je radost pracovat. Dokonale k sobě pasují, jsou pozitivní, vyvolávají pocit důvěry, pocit přírody a klidu v okolí Krkonoš. Design jsme postavili na nové uživatelské struktuře, v kombinaci se zajímavými fotkami, které nám majitel dodal. Od samého začátku bylo naším cílem vytvořit přehledný web, kde se potencionální zákazník dozví mnoho užitečných informací od tipů na výlet až po počasí. Prezentaci grafických návrhů naleznete u nás v referencích.

Web na WordPressu

Jako každý web od nás, tak i tento funguje na redakčním systému WordPress. Je to web na míru u kterého jsme grafiku převáděli do responzivních HTML/CSS/JS šablon a ty pak dále napojili na redakční systém. Do webu jsme také přidali mnoho funkcí a zajímavých efektů, aby grafika nepůsobila staticky.

Jak vypadal design před a jak vypadá nyní si můžete prohlédnout online.

Penzionblesk.cz
Zaujali jsme vás? Začněme ještě dnes

Jsme digitální studio, které navrhuje a tvoří webové stránky na míru. Naším zaměřením je váš úspěch na internetu. Jsme zkušení odborníci a pro své klienty se snažíme vytvořit kvalitní projekty.