Redesignovali jsme webové stránky pro horského průvodce Luky Mountain

- 28.08.2021

Rádi bychom Vám představili naší novou práci. Tentokrát jsme netvořili nové webové stránky, jak je u většiny našich projektů zvykem, ale pustili jsme se do rozsáhlého redesignu projektu s názvem Luky Mountain. Naším prvním úkolem bylo opravit několik problémů, protože web nebyl dobře nastavený. Obsahoval mnoho bezpečnostních chyb a e-shop, který je součástí tohoto webu byl také ve značně špatném stavu. Díky naším dlouholetým zkušenostem v oblasti WordPressu a WooCommerce jsme provedli nastavení a web zabezpečili.

Klient se v průběhu první spolupráce rozhodl, že by web chtěl graficky upravit a to byl náš další úkol. Naším cílem bylo vytvořit design, který nebude působit šablonovitě, ale bude mít horského ducha. Napsali jsme mnoho řádků kódu a výsledek si můžete prohlédnout online na webové adrese https://lukymountain.cz/

luky mountain 1024x768 1

Firemní weby umíme

Během několika let jsme redesignovali několik stovek webových stránek a tak není divu, že firemní weby umíme mnohem lépe než například portály, konfigurátory nebo e-shopové řešení. Samozřejmě webová řešení děláme také a úspěšně, ale není jich takové množství jako právě firemní weby. U každého projektu který řešíme je nutné poznat obor. Díky naším zkušenostem nezáleží na tom, pro koho navrhujeme webové stránky, jestli je to zdravotní zařízení nebo politické hnutí. U každého projektu je proces odlišný a my se snažíme u každého projektu vytvořit něco, z čeho bude mít návštěvník prožitek.
Zaujali jsme vás? Začněme ještě dnes

Jsme digitální studio, které navrhuje a tvoří webové stránky na míru. Naším zaměřením je váš úspěch na internetu. Jsme zkušení odborníci a pro své klienty se snažíme vytvořit kvalitní projekty.