Spouštíme nové webové stránky pro e-shop Novinky s chutí


Chtěli bychom vám představit náš nový web pro společnost Brand Box s.r.o., která umožňuje každý měsíc objevovat novinky na trhu potravin. Zákazník si jednoduše zakoupí předplatné boxu, které mu je doručeno až domů. Tam může produkty následně otestovat a ohodnotit na webu https://novinkyschuti.cz/.

Vývoj tohoto webu byl složitý a je to jeden z nejnáročnějších projektů, které jsme kdy realizovali. Není to tím, že by e-shop měl spousty funkcí, nemá ani konfigurátor nebo jiné zapeklité funkcionality. Co ale má je předplatné, vysokou návštěvnost a tisíce předplatitelů. V kombinaci s těmito třemi body vznikají problémy a nikdy se jim nelze zcela vyhnout. V tomto článku bychom vám velmi rádi popsali, jak vývoj probíhal.

Webové stránky jsou postavené na redakčním systému WordPress a e-shop pracuje na doplňku WooCommerce. Web funguje na šabloně Porto, ale ta je kompletně přepracovaná a upravená na míru. Aby web mohl fungovat, byl na míru sepsán plugin, který umožňuje ovládat několik specifických funkcionalit. Naši programátoři mají ve vývoji pluginů na míru velký rozhled a dokážeme tak vytvořit téměř cokoliv.

Projekt Novinky s chutí známe už rok a za tu dobu jsme udělali velký krok práce. Stále nás ale stovky hodin na projektu čeká. S postupným vylepšováním a psaním nových řádků kódu se web zvětšuje a tím se musí hlídat mnohem více bodů než obvykle. Pro klienta tak zajišťujeme celkovou správu webových stránek, která je u tohoto projektu nutná. Staráme se pravidelné zálohy, bezpečnost a rychlost. Tím nejdůležitějším aspektem je ale bezpečnost. Nemůžeme si dovolit únik citlivých dat a tak e-shop obden skenujeme na škodlivý malware. Ze zkušenosti víme, že právě tyto velké e-shopy bývají často terčem hackerských útoků. Proto pro web používáme vždy nejaktuálnější verze redakčního systému a pluginů.

Pokud i vy hledáte kvalitního dodavatele webových stránek nebo e-shopu pro svůj projekt, neváhejte nás kontaktovat. Máme k dnešnímu dni vytvořeno přes 600 firemních webových stránek a 180 eshopů. To vše postavené na redakčním systému WordPress.
Zaujali jsme vás? Začněme ještě dnes

Jsme digitální studio, které navrhuje a tvoří webové stránky na míru. Naším zaměřením je váš úspěch na internetu. Jsme zkušení odborníci a pro své klienty se snažíme vytvořit kvalitní projekty.