Nové projekty: Spustili jsme pár nových webů na WordPressu


Bodyness.cz

Během jarního měsíce jsme pracovali na redesignu webových stránek Bodyness.cz, který je postaven na redakčním systému WordPress. Klientky původní web byl postaven na šabloně a neumožňoval přidání vlastních sekcí, byl nebezpečný, neaktualizovaný a vykazoval řádu bezpečnostních chyb. My jsme se proto rozhodli web postavit zcela na míru na vlastní responzivní šabloně. Výsledkem je moderní bezpečný web, který má přehlednou administraci a bezpečný kód.

Prohlédnout si web online

1 1024x683 1

Fonokarta.cz

Naším dalším projektem je osobní projekt klienta s názvem Fonokarta.cz. Jak už název napovídá, jedná se o pohlednice, které mají zalisovanou stopu do fólie na jejím povrchu. Fonokarty byly v minulosti vyráběný společně s gramofonovými deskami. Naším úkolem bylo navrhnout přehlednou grafiku, vypořádat se s velkým množstvím fonokaret na jedné stránce, mít možnost přidat zvukový záznam k detailu fonokarty a postavit celý web na redakčním systému WordPress.

Prohlédnout si web online

2 1024x683 1

Vegamenu.cz

Projekt Vegamenu začal již před rokem a půl, kdy se klient odmlčel a tak se zdálo, že projekt nadobro skončil. Nakonec se klient těsně před Vánoci ozval s tím, že chce web dokončit a v únoru letošního roku jsme ho také spustili. Jedná se o firemní web vegetariánské restaurace sídlící v Olomouci. Web byl vytvořen zcela na míru, má originální grafiku ve firemních barvách odstínů zelené a je postavený na redakčním systému WordPress.

Prohlédnout si web online

3

Kouzelný kratom

Na začátku ledna tohoto roku jsme byli oslovení abychom převedli grafiku projektu Kouzelný Kratom na WordPress. Nutno na začátku dodat, že podklady od grafika byla ve špatné kvalitě. Museli jsme se tak s tímto problémem vypořádat. Nejdříve jsme všechny grafické podklady převedli do responzivních HTML/CSS/JS šablon, které jsme pak dále napojili na redakční systém WordPress. Všechny texty a obrázky na webu jsou plně editovatelné.

Prohlédnout si web online

4 1024x683 1Zaujali jsme vás? Začněme ještě dnes

Jsme digitální studio, které navrhuje a tvoří webové stránky na míru. Naším zaměřením je váš úspěch na internetu. Jsme zkušení odborníci a pro své klienty se snažíme vytvořit kvalitní projekty.